Serwis

 Czy po zimie coś nie działa tak jak trzeba?
Każdy jeden rower czy to mały czy też duży co jakiś czas wymaga przeglądu w serwisie. Może potrzebują Państwo ustawić i wyregulować przerzutki bądź hamulce, wymienić pękniętą dętkę, wycentrować koło? Jeśli mają Państwo ochotę lub potrzebę oddać rower na fachowy przegląd, aby działał jak nowy to Nasza Firma nadaję się do tego w 100%. Jako jedni z niewielu na rynku lokalnym posiadamy doświadczenie w naprawie zarówno rowerów polskich producentów jak i specjalizujemy się w naprawie rowerów holenderskich w tym również spalinowych. Posiadamy profesjonalne wyposażenie serwisu ( od części po akcesoria) co pozwala nam zapewnić Państwu komfortową i skuteczną usługę.
 
Zakres oferowanych usług:

Oferujemy naprawy i serwis rowerów większości znanych firm rowerowych oraz przeglądy gwarancyjne rowerów sprzedawanych przez nas. Zajmujemy się naprawą rowerów holenderskich, sprowadzamy do nich części w atrakcyjnych cenach Naprawy, konserwacje czy regulacje rowerów nie sprzedawanych w naszej firmie są realizowane w miarę naszych możliwości.
 
Materiały i narzędzia:

W Naszym serwisie korzystamy z profesjonalnych narzędzi takich marek jak Makita, Yato, Stanley...
 
Czas realizacji:

Czas realizacji naprawy jest ustalany indywidualnie. Zależy to od wielu czynników np. od ilości aktualnych napraw czy czasu w jakim możemy sprowadzić daną część jednak ze swoich obowiązków staramy się wywiązać jak najszybciej i jak najlepiej.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Plików Cookies    ×
top